Skrivbord 1800-tal
Valmis
2016-12-05
426481
| Korkein tarjous | 3 800 SEK |
| Arviointi | 3 000 SEK |
SKIRVBORD, 1800-tal, grönmålad, 3 lådor, 2 skåp, besalg i mässing, höjd ca 77, 105x45 cm
Renoverade, slitage, nyckel saknas