Skrivbord 1800-tal

Skrivbord 1800-tal
Skrivbord 1800-tal
Skrivbord 1800-tal
Skrivbord 1800-tal
Skrivbord 1800-tal
Skrivbord 1800-tal
Skrivbord 1800-tal
Skrivbord 1800-tal
Skrivbord 1800-tal
Skrivbord 1800-tal

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SKIRVBORD, 1800-tal, grönmålad, 3 lådor, 2 skåp, besalg i mässing, höjd ca 77, 105x45 cm

Renoverade, slitage, nyckel saknas

426481

2016-12-05