Byrå rokoko
Klubbat för:
16 000 SEK
Utropspris
20 000 SEK
BYRÅ, stockholmsarbete i rokoko, fanérad i bl a valnöt, intarsia, förgyllda beslag, höjd ca 81, 114x62 cm
Nyckel saknas, renoverad, senare lås skiva med spricka, fanérskador, sprickor
426499
2016-12-05