Byrå rokoko

Byrå rokoko
Byrå rokoko
Byrå rokoko
Byrå rokoko
Byrå rokoko
Byrå rokoko
Byrå rokoko
Byrå rokoko
Byrå rokoko
Byrå rokoko
Byrå rokoko
Byrå rokoko
Byrå rokoko
Byrå rokoko
Byrå rokoko
Byrå rokoko

Klubbat för:

16 000 SEK

Arviointi

20 000 SEK

Kuvaus

BYRÅ, stockholmsarbete i rokoko, fanérad i bl a valnöt, intarsia, förgyllda beslag, höjd ca 81, 114x62 cm

Kuntoraportti

Nyckel saknas, renoverad, senare lås skiva med spricka, fanérskador, sprickor

426499

Päivämäärä:

2016-12-05