Byrå rokoko
Klubbat för:
16 000 SEK
Arviointi
20 000 SEK
Kuvaus
BYRÅ, stockholmsarbete i rokoko, fanérad i bl a valnöt, intarsia, förgyllda beslag, höjd ca 81, 114x62 cm
Kuntoraportti
Nyckel saknas, renoverad, senare lås skiva med spricka, fanérskador, sprickor
426499
Päivämäärä:
2016-12-05