Folke Sinclair oljemålning

Folke Sinclair oljemålning
Folke Sinclair oljemålning
Folke Sinclair oljemålning
Folke Sinclair oljemålning

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

FOLKE SINCLAIR (1877-1956): Landskapsmotiv, olja på pannå, signerad Sinclair och daterad 1927, 39x42 cm

Krackeleringar

426504

2016-12-05