Soffa Norell

Soffa Norell
Soffa Norell
Soffa Norell
Soffa Norell
Soffa Norell
Soffa Norell
Soffa Norell
Soffa Norell

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

NORELL, soffa, 1900-talets andra hälft, grön klädsel, kulfötter, längd ca 200, sitthöjd ca 43 cm

Slitage o fläckar

426515

2016-12-05