Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1700-tal): Landskap, olja på duk, ca 36x48 cm
Uppfodrad, krackelyr, retuscher
426519
2016-12-05
Gör en kostnadsfri värdering här