Klubbat för:
6 600 SEK
5 000 SEK
MICHELANGELO MEUCCI (Florence, 1840-1809): Stilleben med fåglar, signerade och daterad M Meucci -1871, olja på pannå, oval ca 32x27 cm
426523
2016-12-05