Michelangelo Meucci

Michelangelo Meucci
Michelangelo Meucci
Michelangelo Meucci
Michelangelo Meucci
Michelangelo Meucci
Michelangelo Meucci

Klubbat för:

6 600 SEK

5 000 SEK

MICHELANGELO MEUCCI (Florence, 1840-1809): Stilleben med fåglar, signerade och daterad M Meucci -1871, olja på pannå, oval ca 32x27 cm

426523

2016-12-05