Michelangelo Meucci

Michelangelo Meucci
Michelangelo Meucci
Michelangelo Meucci
Michelangelo Meucci
Michelangelo Meucci
Michelangelo Meucci
Michelangelo Meucci
Michelangelo Meucci
Michelangelo Meucci
Michelangelo Meucci
Michelangelo Meucci
Michelangelo Meucci

Klubbat för:

9 600 SEK

Utropspris

12 000 SEK

MICHELANGELO MEUCCI (Florence, 1840-1809): (2) Stilleben med fåglar, signerade M Meucci, olja på pannå, oval ca 49x39 cm

426524

2016-12-05