Fåtölj Norell
2016-12-05
426530
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
NORELL, fåtöljer, 1 par, 1900-talets andra hälft, grön klädsel, kulfötter, etikettmärkta, vardera höjd ca 80, sitthöjd 43 cm
Klädsel med slitage o fläckar