Klubbat för:
5 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
STIG OLSON (född 1936), Självporträtt med glasögon, signerad Stig Olson, olja på pannå, ca 75 x 56 cm
426539
2016-12-05
Gör en kostnadsfri värdering här