Klubbat för:
5 200 SEK
Schätzwert
3 000 SEK
Beschreibung
STIG OLSON (född 1936), Självporträtt med glasögon, signerad Stig Olson, olja på pannå, ca 75 x 56 cm
Zustandsbeschreibung
426539
2016-12-05
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner