Olle Nyman färglitografi

Olle Nyman färglitografi
Olle Nyman färglitografi

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 200 SEK

OLLE NYMAN (1909-1999), Flitiga Lisa, signerad Olle Nyman -72, numrerad 26/460, färglitografi, ca 34 x 25 cm

426540

2016-12-05