Kandelaber 1800-tal Julspecial

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

6 000 SEK

KANDELABER, 1800-talets mitt, 2-armad, delvis förgylld och patinerad brons, orientalisk figur med fågel, uppbärandes parasoll med ljusarmar, höjd ca 42 cm

426576

2016-12-13