Sekretär i rokokostil

Sekretär i rokokostil
Sekretär i rokokostil
Sekretär i rokokostil
Sekretär i rokokostil
Sekretär i rokokostil
Sekretär i rokokostil
Sekretär i rokokostil
Sekretär i rokokostil
Sekretär i rokokostil
Sekretär i rokokostil

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SEKRETÄR, 1930/40-tal, rokokostil, 3-lådig, fanérat i jakaranda med dekor i intarsia, beslag i mässing, höjd 98, 85x47 cm, nyckel finns

Yt och fanerskador

426591

2016-12-06