Skulptur alabaster

Skulptur alabaster
Skulptur alabaster
Skulptur alabaster
Skulptur alabaster
Skulptur alabaster
Skulptur alabaster

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

2 500 SEK

SKULPTUR, 1900-talets första hälft, gosse med törntagg, alabaster, höjd ca 42 cm

Sockel med lagning

426600

2016-12-08