Vas Tapper

Vas Tapper
Vas Tapper
Vas Tapper
Vas Tapper
Vas Tapper
Vas Tapper
Vas Tapper
Vas Tapper

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 000 SEK

HELEN TAPPER, vas, Johansfors, 1900-talets slut, underfång i rött och svart, signerad J-fors H Tapper, höjd ca 27,5 cm

426605

2016-12-06