Gustaf von Heideken oljemålning

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

6 000 SEK

PEHR GUSTAF VON HEIDEKEN (1781-1864): Gruvmotiv, monogramsignerad och daterad GvH 54, olja på duk, ca 23x19 cm

Dubblerad

426616

2016-12-05