Klubbat för:
4 800 SEK
Utropspris
6 000 SEK
PEHR GUSTAF VON HEIDEKEN (1781-1864): Gruvmotiv, monogramsignerad och daterad GvH 54, olja på duk, ca 23x19 cm
Dubblerad
426616
2016-12-05
Gör en kostnadsfri värdering här