Vicke Lindstrand

Vicke Lindstrand
Vicke Lindstrand
Vicke Lindstrand
Vicke Lindstrand
Vicke Lindstrand
Vicke Lindstrand
Vicke Lindstrand
Vicke Lindstrand

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

1 000 SEK

VICKE LINDSTRAND, skulptur, glas, Kosta, i form av isblock med isbjörn, signerad "Kosta V. Lindstrand, B. K., 90013", etikettmärkt, längd ca 30 cm, höjd ca 15 cm

Obet. nagg

426631

2016-12-06