Kurt Lindon oljemålning
2016-12-06
426634
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
KURT LINDON (född 1910): "Höstdag - Årsta", signerad och daterad Lindon -45. olja på pannå, ca 29x33 cm