Kurt Lindon oljemålning

Kurt Lindon oljemålning
Kurt Lindon oljemålning
Kurt Lindon oljemålning
Kurt Lindon oljemålning

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KURT LINDON (född 1910): "Höstdag - Årsta", signerad och daterad Lindon -45. olja på pannå, ca 29x33 cm

426634

2016-12-06