Sven X:et Erixon färglitografi

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 200 SEK

SVEN X:ET ERIXSON (1899-1970): "Sverres leksaksbil", signerad Sven Erixon -47, 97/250, färgliografi, ca 34 x 48 cm

Gulnad

426636

2016-12-06