Margareta Carlstedt Julblommor Julspecial

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

MARGARETA CARLSTEDT (född 1934): Portfölj "Julblommor", innehållandes fyra grafiska blad Begonia, Amaryllis, Cyklamen, Julstjärnor, signerade och numrerade 136/300, 1978, bladmått 55x42,5 cm, oramade

426643

2016-12-13