Margareta Carlstedt Julblommor Julspecial
Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
1 000 SEK
MARGARETA CARLSTEDT (född 1934): Portfölj "Julblommor", innehållandes fyra grafiska blad Begonia, Amaryllis, Cyklamen, Julstjärnor, signerade och numrerade 136/300, 1978, bladmått 55x42,5 cm, oramade
426643
2016-12-13