Bordslampa mässing

Bordslampa mässing
Bordslampa mässing
Bordslampa mässing
Bordslampa mässing
Bordslampa mässing
Bordslampa mässing

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BORDSLAMPA, mässing och sten, 1900-talets mitt, cylinderformad skärm, höjd ca 62 cm

Visst slitage

426655

2016-12-06