Servisglas Gate

Servisglas Gate
Servisglas Gate

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 200 SEK

SIMON GATE, servisglas, 29 dlr, Orrefors, 1900-talets första hälft, bestående av: 2 vinglas (16 cm), 13 sherryglas, 14 starkvinglas

2 naggade sherryglas medföljer, någon ej noterad obetydlig skada kan förekomma

426658

2016-12-06