Servisglas Gate
Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
1 200 SEK
SIMON GATE, servisglas, 29 dlr, Orrefors, 1900-talets första hälft, bestående av: 2 vinglas (16 cm), 13 sherryglas, 14 starkvinglas
2 naggade sherryglas medföljer, någon ej noterad obetydlig skada kan förekomma
426658
2016-12-06