Väggbonad av Björn Wiinblad

Väggbonad av Björn Wiinblad
Väggbonad av Björn Wiinblad
Väggbonad av Björn Wiinblad
Väggbonad av Björn Wiinblad

Klubbat för:

11 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BJÖRN WIINBLAD (Danmark 1918-2006), textil väggbonad, motiv av flicka med rött hår, signerad och daterad Björn Wiinblad -76, 247x147 cm

426683

2016-12-07