Armlänsstol

Armlänsstol
Armlänsstol
Armlänsstol
Armlänsstol
Armlänsstol
Armlänsstol
Armlänsstol
Armlänsstol
Armlänsstol
Armlänsstol
Armlänsstol
Armlänsstol

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

6 000 SEK

ARMLÄNSSTOL, Louis XVI, förgylld, skruen dekor, sitthöjd ca 42 cm

Slitage

426688

2016-12-06