Klubbat för:
1 100 SEK
Schätzwert
2 000 SEK
Beschreibung
LOLO HOLMQUIST (1920-2004): Komposition, signerad, olja på pannå, ca 65x81 cm
Zustandsbeschreibung
426693
2016-12-06
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner