Lolo Holmqvist oljemålning

Lolo Holmqvist oljemålning
Lolo Holmqvist oljemålning
Lolo Holmqvist oljemålning
Lolo Holmqvist oljemålning

Klubbat för:

1 100 SEK

Schätzwert

2 000 SEK

Beschreibung

LOLO HOLMQUIST (1920-2004): Komposition, signerad, olja på pannå, ca 65x81 cm

Zustandsbeschreibung

426693

2016-12-06