Soffbord ek
2016-12-06
426707
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
SOFFBORD, ek, 1900-talets andra hälft, underliggande tidningshylla, höjd 48, 100x100 cm
Visst slitage