Klubbat för:
550 SEK
Utropspris
1 200 SEK
KANDELABER för fem ljus, vitmetall, 1900-talets början, höjd ca 48 cm
Bruksslitage, prismor saknas
426712
2016-12-06
Gör en kostnadsfri värdering här