Kandelaber

Kandelaber
Kandelaber
Kandelaber
Kandelaber
Kandelaber
Kandelaber

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 200 SEK

KANDELABER för fem ljus, vitmetall, 1900-talets början, höjd ca 48 cm

Bruksslitage, prismor saknas

426712

2016-12-06