Vilhelm Bjerke-Petersen olja på pannå
2016-12-06
426719
| Klubbat belopp | 5 000 SEK |
| Utropspris | 6 000 SEK |
VILHELM BJERKE-PETERSEN (Danmark, 1909-1957), Figurkomposition, olja på pannå, signerad och daterad 54, 15,5 x 21 cm
Mindre fläckar