Klubbat för:
800 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BRASUTENSILIER, 1900-tal, mässing, bestående av eldhundar, 1 par, höjd 25 cm, längd 18 cm, utensilier, 3 dlr, eldgaffel, längd 71 cm
Bruksslitage
426723
2016-12-06
Gör en kostnadsfri värdering här