Brasutensilier

Brasutensilier
Brasutensilier
Brasutensilier
Brasutensilier
Brasutensilier
Brasutensilier

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BRASUTENSILIER, 1900-tal, mässing, bestående av eldhundar, 1 par, höjd 25 cm, längd 18 cm, utensilier, 3 dlr, eldgaffel, längd 71 cm

Bruksslitage

426723

2016-12-06