Nolby dockskåpsmöbler

Nolby dockskåpsmöbler
Nolby dockskåpsmöbler
Nolby dockskåpsmöbler
Nolby dockskåpsmöbler
Nolby dockskåpsmöbler
Nolby dockskåpsmöbler
Nolby dockskåpsmöbler
Nolby dockskåpsmöbler
Nolby dockskåpsmöbler
Nolby dockskåpsmöbler

Klubbat för:

9 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

NOLBY DOCKSKÅPSMÖBLER, 15 dlr, 1900-talets första del, bestående av:utdragsoffa, skänk med hyllsektion, kakelugn, matbord, stolar 2+1+1+1 st, karmstol, salskåp, säng, bord i barockstil med låda, sängbordsidobord, dessutum medföljer tillbehör bl.a från Nolby, spegellampett, badkar ljusstake , strykjärn, vedkorg, mm

Slitage och lagningar, 2 av stolarna saknar detaljer,

426741

2016-12-06