Ib Kofod Larsen
Klubbat för:
24 000 SEK
Arviointi
5 000 SEK
Kuvaus
IB KOFOD LARSEN, skrivbord, Danmark, teak, tre lådor repektive hurts, stämplat AB SEFFLE MÖBELFABRIK Säffle DESIGN Arkitekt M.A.A Ib KOFOD-LARSEN MADE IN SWEDEN, höjd 72, 160x80 cm
Kuntoraportti
Slitage
426744
Päivämäärä:
2016-12-06