Ib Kofod Larsen

Ib Kofod Larsen
Ib Kofod Larsen
Ib Kofod Larsen
Ib Kofod Larsen
Ib Kofod Larsen
Ib Kofod Larsen
Ib Kofod Larsen
Ib Kofod Larsen
Ib Kofod Larsen
Ib Kofod Larsen
Ib Kofod Larsen
Ib Kofod Larsen

Klubbat för:

24 000 SEK

Arviointi

5 000 SEK

Kuvaus

IB KOFOD LARSEN, skrivbord, Danmark, teak, tre lådor repektive hurts, stämplat AB SEFFLE MÖBELFABRIK Säffle DESIGN Arkitekt M.A.A Ib KOFOD-LARSEN MADE IN SWEDEN, höjd 72, 160x80 cm

Kuntoraportti

Slitage

426744

Päivämäärä:

2016-12-06