Stolar Karl Johan johan Petter Grönvall
Klubbat för:
800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
STOLAR, 4 st, Karl Johan, stämpelsign Johan Petter Grönvall (1816-1849), Stockholm, signerade "IPG´´, fanerade med björk, genombruten rygg med skuren dekor, sitthöjd ca 44 cm
Renoverad, slitage
426745
2016-12-06