Stolar Karl Johan johan Petter Grönvall

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

STOLAR, 4 st, Karl Johan, stämpelsign Johan Petter Grönvall (1816-1849), Stockholm, signerade "IPG´´, fanerade med björk, genombruten rygg med skuren dekor, sitthöjd ca 44 cm

Renoverad, slitage

426745

2016-12-06