Barberatstol

Barberatstol
Barberatstol
Barberatstol
Barberatstol
Barberatstol
Barberatstol
Barberatstol
Barberatstol
Barberatstol
Barberatstol

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BARBERARSTOl, 1900-talets början, stomme i betsat lövträ, rött konstskinn, ihopfällbar

Slitage, fäste för ett bord saknas

426750

2016-12-06