Elis Rydberg litografier

Elis Rydberg litografier
Elis Rydberg litografier
Elis Rydberg litografier
Elis Rydberg litografier

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ELIS RYBERG (1919-1985): (2) Stockholmsmotiv, signerad Elis Ryberg, numrerad 249/300 resp 164/300, färglitografi, ca 45x54 resp. 46x55 cm

426757

2016-12-06