Ludvig Richarde

Ludvig Richarde
Ludvig Richarde
Ludvig Richarde
Ludvig Richarde

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

LUDVIG RICHARDE (1862-1929): Svenskt ångfartyg med unionsflagga, signerad och daterad L. Richarde -81, olja på pannå, ca 67x55 cm

Krackelyrer

426764

2016-12-06