Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
LUDVIG RICHARDE (1862-1929): Svenskt ångfartyg med unionsflagga, signerad och daterad L. Richarde -81, olja på pannå, ca 67x55 cm
Krackelyrer
426764
2016-12-06
Gör en kostnadsfri värdering här