Ulrik Samuelsson

Ulrik Samuelsson
Ulrik Samuelsson
Ulrik Samuelsson
Ulrik Samuelsson

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ULRIK SAMUELSSON (född 1935): Komposition, signerad och daterad -58, akvarell, ca 43x28 cm

426770

2016-12-06