Sven Ahlgren Stockholmiana

Sven Ahlgren Stockholmiana
Sven Ahlgren Stockholmiana
Sven Ahlgren Stockholmiana
Sven Ahlgren Stockholmiana
Sven Ahlgren Stockholmiana
Sven Ahlgren Stockholmiana

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SVEN AHLGREN (1922-1997): (3) Stockholmsmotiv, signerade Ahlgren, olja på pannå, största mått 50x30 cm

426783

2016-12-06