Lars Eje Larsson färglitografi

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LARS EJE LARSSON (född 1954): Komposition med skottkärra, signerad Lars Eje Larsson, olja på duk, 48 x 58 cm

426785

2016-12-06