Tamburmajor
2016-12-06
426792
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
TAMBURMAJOR, 1900-talets andra hälft, stål, vitlackerad, med knoppar i mässing, höjd ca 180 cm
Bruksslitage