Möbelbeslag

Möbelbeslag
Möbelbeslag
Möbelbeslag
Möbelbeslag
Möbelbeslag
Möbelbeslag
Möbelbeslag
Möbelbeslag

Klubbat för:

1 300 SEK

1 500 SEK

MÖBELBESLAG, 48 st, 17-1900-tal, rokoko/rokokostil, olika modeller, delvis förgyllda

426794

2016-12-06