Takarmatur funkis

Takarmatur funkis
Takarmatur funkis
Takarmatur funkis
Takarmatur funkis

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TAKARMATUR, 1930-tal, funkis, 4 ljusarmar med glaskupor samt underliggande kupa, höjd ca 73 cm

En kupa med spricka, en med nagg

426808

2016-12-07