Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 500 SEK
TAKARMATUR, 1930-tal, funkis, 4 ljusarmar med glaskupor samt underliggande kupa, höjd ca 73 cm
En kupa med spricka, en med nagg
426808
2016-12-07
Gör en kostnadsfri värdering här