Georg Lodtsröm

Georg Lodtsröm
Georg Lodtsröm
Georg Lodtsröm
Georg Lodtsröm

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

GEORG LODSTRÖM (1915-1972): Landskap med hus, signerad och daterad -55, olja på pannå, 27 x 49 cm

426809

2016-12-07