Klubbat för:
700 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SNEDKLAFFSEKRETÄR, ek, 1700-talets slut, i ek, mässingsbeslag, intarsia med stjärnor, höjd 100, 89x48 cm, nyckel finns
Omfattadne skador, sprickor, delar saknas
426815
2016-12-07
Gör en kostnadsfri värdering här