Klubbat för:
1 700 SEK
Utropspris
1 500 SEK
CHOKLADKANNA, silver, detaljer i svärtat trä, Sixte-Simon Rion, Paris 1800-talet första hälft, höjd 11 cm, vikt ca 193 g
Ytslitage, mindre bucklor, mindre skada på handtag
426835
2016-12-08
Gör en kostnadsfri värdering här