Barbro Jönsson

Barbro Jönsson
Barbro Jönsson
Barbro Jönsson
Barbro Jönsson

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BARBRO JÖNSSON (född 1935): Stadsmotiv föreställande Venedig, enligt lapp på baksida utförd 1972, signerad Barbro Jönsson, olja på duk, ca 88x79 cm

426848

2016-12-14